כיצד מטהר אוויר יכול לעזור לילדיכם לישון בלילה

כיצד מטהר אוויר יכול לשפר את הנשימה והשינה של הילד האסתמטי שלך

אם יש לך ילד אסתמטי, אתה יודע כמה חשוב לשמור על הסביבה שלו נקייה וללא חומרים מגרים ככל האפשר. למרבה הצער, אפילו עם הכוונות הטובות ביותר, זה יכול להיות קשה לשמור על הבית שלך נקי לחלוטין מאבק, אבקה וגורמי אסתמה אחרים. מטהר אוויר יכול להיות כלי רב ערך בארסנל ניהול האסתמה שלך. על ידי הסרת הטריגרים הללו מהאוויר, מטהר אוויר יכול לעזור לילדכם לנשום קל יותר ולישון טוב יותר. בפוסט זה בבלוג, נדון כיצד מטהר אוויר יכול לעזור לשפר את הנשימה והשינה של הילד האסתמטי שלך. אנו גם נציע כמה טיפים לבחירת מטהר האוויר המתאים לבית שלך.

כיצד לשפר את הנשימה של ילדיכם

אם ילדכם סובל מאסטמה, אתם יודעים כמה קשה זה יכול להיות להתמודד עם הסימפטומים שלו. מטהר אוויר יכול לעזור לשפר את הנשימה והשינה של ילדכם על ידי הפחתת כמות האלרגנים והמזהמים הנישאים באוויר בחדר השינה שלהם. להלן מספר טיפים כיצד לבחור מטהר אוויר וכיצד להשתמש בו כדי לשפר את האסטמה של ילדך:

בחר מטהר אוויר המיועד לחדרי שינה ובעל דירוג CADR גבוה. דירוג CADR מודד את יכולת היחידה להסיר מזהמים ספציפיים הנישאים באוויר מהאוויר. חפש יחידה עם דירוג גבוה עבור אבק, אבקה ועשן.

הנח את מטהר האוויר בחדר השינה של ילדך ליד המיטה או העריסה שלו. זה יעזור להבטיח שהם נושמים אוויר נקי יותר בזמן שהם ישנים.

הפעל את מטהר האוויר ברציפות במהלך היום ובלילה. זה יעזור להרחיק את האלרגנים והמזהמים מהאוויר ויקל על ילדכם לנשום.

החלף את המסנן באופן קבוע בהתאם להוראות היצרן. זה יבטיח שהיחידה פועלת כהלכה ושהילד שלך מקבל אוויר נקי ומסונן.

מטהר אוויר יכול להיות תוספת נהדרת לשגרת הטיפול בילד האסתמטי שלך. על ידי הפחתת האלרגנים והמזהמים בחדר השינה שלהם, אתה יכול לעזור להם לנשום בקלות רבה יותר ולקבל שנת לילה טובה יותר.

כיצד מטהר אוויר יכול לעזור לילדיכם לישון בלילה מטהר אוויר ביו-זון יכול לעזור לילדכם לישון כל הלילה מבלי להשתעל. זה יגביר את המנוחה שלך ויביא למיקוד וציונים טובים יותר בבית הספר